2013. március 5., kedd

Tobb mint 1 ev

Amint az a cimeben szerepel, valoban, tobb mint 1 eve sikerult nem irnom ide...


Ma du. mar elszallt egy ilyen cimu iromany, de ismet nekifogok.

Emi alszik, amugy nemsokara 6 eves, ragyogoan ir es olvas, a tanarai szerint messzemenoen es kiemelkedoen jol rajzol, nagyszaju es kovetelozo, ertelmes es imadnivalo, olyan mint egy rendes kis 5 eves :)

Gezu dolgozik, veszett modon testet edz, es imad minket :)

En pedig en... Gezu nemsokara 40 eves lesz!!!Par hete kozolte velem, hogy ad manit, csinaljak neki egy meglepetesbulit. Koszi bazmeg, pont erre gondoltam, amig nem mondtad...

Tegnap talaltunk egy filmet, az a magyar cime: 40 es annyi. Most megint azt nezem. Mast nem is lehet tenni egy ilyen okadek napon, amikor mar sorozatban esik, foleg sar, nem is eso!!! Ocsmany minden, ha nem barna a leesett saresotol, akkor szurke es viharos es szomoru es aludni akarok, mert mast nem is erdemes. Ehhez kepest megyunk dolgozni minden nap, es az itthoni mizeria, gyerek suliba, stb. stb.

Szoval a filmen tegnap szetrohogtuk magunkat Gezuval, es gyakran valtottunk: Nalatod! es Bakker, azt hiszem ez elegge en vagyok... pillantasokat, amikor pl. kitalaljak, hogy akkor a csalad a hajlodo korra valo tekintettel nekiall egeszsegesen etkezni, kevesebbet bamulni mindenfele monitorokat, no suti!, megbeszelik hogy (meg) tobb tartalmas idot toltenek egyutt, turelmesebbek es megertobbek lesznek egymassal, nem uvoltozve veszekszenek, hanem inteligens modon megbeszelik-vitatjak es megoldjak a problemaikat, nem cigiznek es karomkodnak a gyerekek elott, elobbit mogottuk sem gyakorolja anyu :) szoval jo par hasonlo dolog jott ossze, es talan pont emiatt is volt min rotyogn, de senki es semmi sem tokeletes. Mint ahogy en is meg mindig bagozom, bar a gyerek elott mar tenyleg nem, es nincs messze a hata mogott sem... Szorits, szorits!!!!

folyt.kov.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése