En. Vendegeket var, megerkeznek, itt vannak, kirandulnak, esznek, isznak, beszelnek, jol elfarad mindenki, letelik, aztan haza. Nem jo most, de atertekelek es feldolgozok :) F es A eleg jo baratok, elvezhettuk egymas tarsasagat -jobb hijan evente legalabb 1x- alig tobb mint 1 hetig, jo kis napokat csaptunk. Vegul eljott az ido, es ma reggel kivittem oket a repterre, pityogtam az autonal, es nem jottek szamra szavak, elmentek... nyilvanvaloan nem orokre, csak olyan nagyon hianyoznak... Mindenki visz egy kis darabot belolunk mikor hazater. Aztan hazafele, hogy felviditson, csak ugy, erthetetlenul, magatol, Murphy szoros es gyakori tarsasagat mellozve, a
1. vasarnapi piacon elsore talaltam helyet, kozel a kajas reszhez,
2. az utolso grillcsirket kaptam meg, es mennyei szolot sikeralt valasztani.
3. Hazaerve a haz elotti, kedvenc elso helyen epp kialltak, beparkoltam... pfuuu mi kell meg? Kozel 50 fok van, gyerkoc elajult a melegtol, megyunk le G. ele aztan furdeeeeeeeeeeeeeeees! Ilyen melegem meg nekem sem volt.... 4 nap mulva HUN!!!!! nehez elhinni....
2011. augusztus 7., vasárnap
2011. augusztus 4., csütörtök
esti mokazas
tomato soup with ABC pasta, tengerpart dogivel, gorogdinnye, salata hegyek, napsutes, sor, arab market, kirandulasok, Alicante, piritott kukorica, fokhagymas garnela, irdatlan sok sangria, salinas, pizza, dumaparti hajnalig es meg sorolhatnam... jol telik a vendegeskedes -marmint nalunk, egyenlore nem nekunk... Boros hordo!!!!!!!!!!! egyszer majd elmeselek ertelmesen mindent, addig is lehet ragodni vagy elfelejteni ezeket a spicces sorokat :D jolet dzson szpartan!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)