2011. július 28., csütörtök

legeslegelso

Szia Mindenki!

Ujra itt, el szem hiszem hogy -elvileg- megint, remelhetoleg nem par ev mindenfele osszezagyvalas utan ujbol eltunoben, de addig is megir-megoszt :)

G. kiraly a csaladfo, a kereso, a haz ura, A. ez en lennek, az anya, E. pedig mehem gyumolcse, a tronorokos, az egyetlen utod, aki a negyediket tapossa es nonemu  :) Mar aki nem tudna...

G. foz, megint es mindig. Keresi a bagettre valot, E. teven muvelodik, mig en itt, hamar abba is hagyom, mielott teljesen beszippantja, csak ugy szerettem volna firkalni! elkapott  a gepszij :)

Csuda tudja most meddig, mert nemsokara megyunk le a partra, aztan baratok jonnek nyaralni 1 hetre, utana pedig mi latogatunk el par hetre kicsiny, oszi idojarasos Magyarorszagra.

Addig is udv mindenkinek!!!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése