2011. július 28., csütörtök

este van

Valaki egyszer azt irta nekem, hogy probalkozik mostanaban azzal, hogy jo gondolatok kavarogjanak a fejeben, minden este leir 5 (vagy 10?) jo dolgot ami aznap tortent vele. Igyekszem en is, bar ez csak -remelhetoleg :)- egyszeri alkalom lesz hogy ide, de azon is gondolkoztam, hogy ha az ember otthon van A 4 evessel, akkor annyira valtozatos dolgok nem tortennek vele. Viszont neha jo ha unalmas nem?
Szoval
1. E. most uszotanfolyamra jar, amit imad, az oktatoval, Marcoval egyutt.
2. Isteni idonk volt, nem rohadt le rolunk a gatya.
3. Beszeltem egy nagyon regi, nagyon jo barattal este, ami mar jo regota nem tortent, mert igen elfoglalt.
4. Voltunk a parton, es nagyon jo kis helyet talaltunk.
-itt most persze az ugrott be rogton, hogy E. ketszer behisztizett valamin, es mindket alkalommal telerugta homokkal egesz enemet, aztan a vizbe meneteleskor az elozo napok kisebb viharai teledeportaltak a vizet mindenfele gusztustalan, de elohelyuknek megfelelo noveny-izevel.... na ez mar nem megy, keresek 2 masikat
4. B. E. megette a vacsijat gond nelkul. -ez idonkent mar kettovel is feler...-
5. Elegge szeretem G.-t es jo hogy van, hogy megertjuk egymast, foleg o engem, hogy remek ember, turelmes, megerto es higgadt, ami belolem tobbnyire hianycikk.

Nem lesz tobb. Ez igy pont eleg.

Nemsokara 35 leszek :) sokaig el voltam kepedve ezen, hogy ez most hogy lehet???? Eeeeen? es ajjaj..... es bruhuhu, viszont ha nem tehetsz ellene, kar rajta keseregni. Ez pedig pont az  a kategoria, hogy az egvilagon semmit.

No ennyi. Pironkodok mar most, hogy talan megis kesergek? Francokat, csak lehet hogy rosszul talalom, mert nem. Most mar nem! Bekelek vele, eszementen varom a baratok, csakis a legjobbak altal uralt estet, az en estemet, ami augusztus 24-en, a napjan, sok eve mar ujbol, bekovetkezik, es egyutt unnepeljuk, persze a lenyeg hogy egyutt leszunk, nem is az ok.

No joejt :)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése