Ha lenne annyi papir a vilagon :) inkabb oda irnam, csak kenyelmes vagyok es ez igy gyorsabb... viszont mindig idohianyban szendvedoknek nem biztos hogy jo belekezdeni -hahaha- egyenlore... a hazaerkezes utani elso fejetlen szaladgalasnak vege, most mar kicsit csendesedik, de volt itt minden, ill. meg van lemaradas, de azt a kov. napokban mar kenyelmesen tudjuk potolni. Iskolakezdessel kapcsolatos beszerzesek: konyv, kopeny, tisztasagi csomag, befizetesek: etkezes, felnottkepzes anyunak es apunak, indul nekunk is a spanyoloktatas, es a tobbi ami mar csak hozadek, de magatol sosem lesz meg: takaritasok, pakolas, hazimunka ugy egyutt.
Naszoval: a Mo-i nyaralas isteni volt, par momentumot, embert, viselkedest leszamitva. Orkokkal vagy orksaggal mar nem foglalkozom, igyekszem, bar igy is megpecsetelte par napomat, kezdeni vele sok mindent nem tudok, a jo oreg ido aki felejtet... Szerencsere nem ezek a dolgok hataroztak meg az egesz idoszakot.
Mozgalmas volt, az biztos. Volt benne eskuvo, szulinap, csaladi-barati nap, nagyobb es kisebb osszejovetelek, fozesek, ivaszatok persze :) nagy dumalasok, nagy talalkozasok, ujabb ismeretsegek, jo volt. Aztan az a rengeteg poronty??? Jo volt nagyon latni mindenkinek a kicsi enjet :)
Most pedig itthon, a joslatok hala istennek nem valtak be amelyek megjosoltak hogy remalom lesz a Calle Finlandiaban par hetig mikor Emi megkezdi az ovit... hat nem lett. Ilyen egy jo fej kis gordulekeny csajszi ez :) A gyerekek az elso nap rohantak ki a terembol mikor pockot meglattak: olelgettek, puszilgattak egymast, szivmelengeto volt :)
Penteken volt 1 giga hiszti hogy o nem akar menni oviba, de utana mar rajottem hogy megint a szekelessel volt gond, illetoleg hogy nem volt, csak erre nem figyeltem oda. Azota ez is megoldodott.
Aztan voltunk pentek este cirkuszban, Dianat is elcsaltuk, de mi fel oranal tovabb nem voltunk, mert pocok a masodik bohoc kozjateknal elvesztette az addigi kicsi onmagat es toporzekolva-sirva kovetelte hogy aaaaaaa nem akarok bohocot... O meg nem latta Chuky-t de megmondom oszinten, 1 percig sem hadakoztam ellene, mert en sem kedvelem oket... Mar a horror-bohocos moviek elott is igy volt... A cirko elhagyasa utan meglatogattuk kemenyen melozo apucit, es miutan biztositotta rola kislanyat hogy ezzel o is es meg sokan masok is igy vannak, valamelyest megnyugodott hogy akkor nem vele van a baj, de azt leszogezte, hogy ezutan cirkusz nem, csak szinhaz es mozi :) OK!
Most pedig sutom az itthon letunk alatti masodik adag langost :) gyerek rakapott rendesen... azt hiszem heti fel adag teszta 1x belefer...
Puszi mindenkinek! Ha valakinek meg nem kuldtem el a fotokat amiket a talalkozokon keszitettem, csak szoljon! Kuldom azonnal :******
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése